Aerobilet.com-Bulucak.com Fazla Ücret Kesmiş.

Umut Y. |

Aerobilet'ten aldığım biletlerden daha fazla kesildiğini banka ekstrem geldiğinde gördüm. Yaklaşık 15-20₺ daha her uçuşta kesmişler. Halbuki toplam tutar farklı yazılmıştı. Firmanın bu konuda daha dürüst davranması gerekir.

Etiketler :

Hatalı Bilet İşlemi Ücret İade Bilet Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  Bizden satın almış olduğunuz uçak biletleri incelendiğinde, taksitli işlemlerinizden vade farkı tahsil edildiği tespit edilmiştir. Taksitli satın alımlarda, ödeme esnasında, taksit sayısına göre uygulanan vade farkı ve toplam ödeyeceğiniz tutar açık bir şekilde gösterilmektedir. Belirtilen tutarın üstünde herhangi bir tahsilat söz konusu değildir. Aerobilet'te gördüğünüz tutarı ödersiniz.

  destek@aerobilet.com adresine şikayetinize konu olan işleminizin detaylarını gönderebilirsiniz. Hemen detaylıca incelenip, size geri dönüş yapılacaktır.

  Müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek vermektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da destek@aerobilet.com e-posta adresinden veya 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Aerobilet Destek Ekibi