08 Nisan 2013 #1730505

Bulucak.com Sitede Gerçeği Yansıtmayan Uçak Bileti!

Bulacak adlı internet sitesinde İstanbul dan Kars'a 8 Nisan'da bilet fiyatı 114 TL yazmasına ve satın al butonu çalışmasına yolcu bilgileri, fatura bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi çok önemli bilgilerin alınmasına karşın belirgin bir hata vermeyip sürekli eksik bilgi girdiniz diyerek oyaladı ve amcamın vefat haberi üzerine almak istediğimiz bilet sürecinde bizi saatlerce oyaladı.Müşteri hizmetlerini aradım, infoya mail attım ama halen dönen olmadı. Hem kişisel bilgiler toplandı hem de bu hata devam ediyor. Bu hizmeti sunan bir sitede ben tüketici olarak gördüğüm fiyata ilgili ürünü/hizmeti almak gibi bir hakka o şirkette bunu karşılamakla yükümlü ise bunun yerine getirilmesini arz ederim.

Şengül 375 Okunma

Cevaplar

  • Aerobilet Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimize, belirtmiş olduğu iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşılarak bilgi verilmiş ve talebi konusunda yardımcı olunmuştur. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Aerobilet Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şirketimiz ile ilgili talebi kayıtlarımıza alınmış olup konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön