02 Mayıs 2013 #1775405

Aerobilet.com Fazla Fark Alıyor!

Gidiş dönüş 2 (iki) kişilik İzmir Antalya uçak biletine toplamda 64 tl fazla fark ödeyerek aldığımı fark ettim. Faturada görünen miktar ile size ödediğim para arasında 64 tl fark var ve ben bu farkı faturada görünmediği için beni gönderen firmadan/kuruluştan tahsil edemeyeceğim. Ne bir uyarı yazmışsınız ne bir açıklama var.

Onur 492 Okunma

Cevaplar

  • Onur10 Ekim 2014

    diğer firmaları araştırın daha sonra bilet alın. diğerlerinden daha uygun fiyata satıyorlarsa alınabilir.

  • Onur21 Mayıs 2013

    muhasebe servisinize çok ulaşmaya çalıştım. aktarıyoruz dedikten sonra muhatap çıkmadı. üstüne düştükçe biz sizi arayacağız dediler aramadılar. mail attım mailime cevap gelmedi. bir kez daha mailime dönün diye mesaj gönderdim yine ses yok. en sonunda telefonla ulaşabildim ve sorunu çözdüler. yeniden fatura düzenlendi. yarım saatte halledilebilecek bir iş için muhatap bulamayıp bu kadar uğraşmamız hiç hoş değil. müşterileri memnuniyetine daha çok önem vermelisiniz. nihayetinde sorun çözüldüğü için memnunum.

  • Aerobilet Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şirketimiz ile ilgili talebi kayıtlarımıza alınmış olup konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön