06 Eylül 2013 #1997485

Aerobilet.com-Bulucak.com Bileti Uçuşa Kısa Bir Süre Kala İptal Etti!

26 Haziranda Krasnoyarsk'dan Isparta'ya ve Uzhhorod'tan Ivano Frankovsk Arp'a almış olduğum 2 biletin şirket tarafından yapılan bir hata sonucu geçersiz olduğu bilgisi 35 gün sonra tesadüfen başka bir konu için telefonla aramam sonucunda tarafımla paylaşıldı.


Kredi kartımdan bedeli tahsil edilen ve e-posta adresime gönderilen biletin şirket tarafından yapılan bu ciddi hata sonucu geçersiz sayılması seyahat planımda aksama yaşatmış ve beni halihazırda gidiş biletini aldığım için maddi kayba uğratmıştır.


Bu mağduriyet şirket tarafından defalarca uğraşmama rağmen giderilmemiştir. Gerek Tursab nezdinde gerekte tüketici mahkemeleri nezdinde hakkımı arayacağım.


Aerobilet.com-Bulucak.com'dan alınan biletlerin geçerliliğine dikkat edin.

Hayri 1.377 Okunma

Cevaplar

  • Aerobilet Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimize şirketimiz tarafından yazılı olarak da bilgilendirme yapılmış olup, satın alınmış olan biletlerin 2 TL tutarındaki test biletler olması ve mevcut parkurlarda normal şartlarda uçuş bulunmamasından dolayı iptalleri gerçekleştirilmiştir. Müşterimizi mağdur etmemek adına, kendisinden talep etmiş olduğumuz evrakları imzalayarak şirketimize göndermesi durumunda memnuniyetle yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Aerobilet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Aerobilet Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şirketimiz ile ilgili talebi kayıtlarımıza alınmış olup konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.aerobilet.com internet sitemiz aracılığı ile ya da 444 00 03 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön