19 Ekim 2016 #6730366

Aegon Emeklilik ve Hayat Prim İadesi Gecikti

6 Eylül 2016 tarihinde poliçe iptali ve prim iadesi için talepte bulunduğum bu kurum 22 iş günü içerisinde iade işlemlerini gerçekleştireceğini belirtmiş, bugün itibariyle 43 gün geçmiştir. Bu süre zarfında tüm evraklar gönderilmiş, teyit alınmış olmasına rağmen hala evrak eksikliği olduğu tarafıma mesaj atılmaktadır. 43 gün boyunca her bir personele ayrı ayrı durum izah edilmek zorunda bırakılmış, tüm teyitler alınmış, en sonunda kendilerine hitaben şikayet dilekçesi gönderilmiş ama ne yazık ki hala geri dönüş yapılmamış prim iadesi gerçekleştirilmemiştir. Kurumsallıktan son derece uzak, son derece ilgisiz personelleri bünyesinde çalıştırmaktadır.

Zeynep 6.780 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep31 Ekim 2016

    55 gün oldu ve hala netice alınamadı. 31.10.2016 tarihinde muhakkak iade yapılacağını ve yine diğer personeller gibi durumu ben takip ediyorum muhakkak sizi 31.10.2016 tarihinde arayacağını, yetkili olduğunu belirten Özlem Hanım tabi ki aramadı. 2 aydır bu denli beni uğraştıran bu kurum gereken hassasiyeti göstermediği gibi nasıl dalga geçtiğini göstermek adına bir adım daha giderek bugün sabah işlemleriniz neticelenmiş olup yapılan tüm aramalara rağmen tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır şeklinde bir mesaj atmıştır. Artık gerçekten söylenecek bir şey yok

  • Aegon Emeklilik ve Hayat Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Konuya ilişkin gerekli incelemeler yapılmış olup, yaşanan aksaklığa dair müşterimiz bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön