09 Eylül 2016

Aegon Emeklilik ve Hayat Para İadesi Yapmamak İçin Çıkartılan Zorluklar...

Annem adına BES yaptırdım ve şu an emeklilik iptal aşamasında... Gelelim firmanın fiyaskosuna katılımcı annem ödeme yapan ben banka hesap numarası benim adıma sorun olur mu? Temsilci: olmaz, ben: para ödemesi ne zaman yapılacak?, temsilci:21 iş gününde (belki 40 kere aradım)...
Bir de parayı hesabınıza gönderiyoruz diyorlar hesaptan geri geliyor bu nasıl bir şeyse artık. 21 gün dolmuş bana kalmış diyorlar ki anneniz vekaletname vermesi gerekiyor hesap başka olunca her temsilci ayrı diyarlardan konuşuyor galiba 21 iş günün sonunda bir de bunu öğreniyorum. Madem hesaptan para dönüyor temsilcinize boşuna maaş vermeyin bilgi için kimse müşteriyi aramıyor müşteri sizi arıyor kaliteniz 0. daha sözleşmenizde katılımcının imzası olmadan işlem yapan bir firmasınız katılımcı söz sahibi diyorsunuz dava açacağım size elimde ki sözleşmem ve ses kayıtları delilim.

Gülşen 3.097 Okunma

Cevaplar

 • Gülşen04 Ekim 2016

  Sayın ilgili... Aksaklıklarla ilgili önlemler 21 iş günü geçtikten sonra paramı süründürerek verdikten sonra alıyorsunuz şimdi mesaj atmıssınız bir de yaşanan şikayetlerden dolayı tarafınızı aradık ama ulaşamadık diye dürüst olun be ne bu süreçte ne de ücret iadesi yapıldıktan sonra sizin tarafınızdan kimse dönüş yapmadı kullandığınız CRM programında kim kimi aramış bir bakın isterseniz kesinlikle herkes duysun uzak durun bu firmadan paranızla rezil olmayın!

 • Aegon Emeklilik ve Hayat Temsilcisi04 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Yaşanan aksaklıkla ilgili gerekli önlemler alınarak müşterimizin işlemleri tamamlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Gülşen20 Eylül 2016

  Paramı alana kadar hep yorum yapacağım şimdi de ben samatya Şb. diyorum sizin çalısanınız k. Mustafapaşa Şb. olarak yazıyor nereden cıkartıyorsunuz bunları ya hesap numarası veriyorum yanlış yazıyorlar tanıdık kulak burun boğaz dr. Var yönlendireyim sizi

 • Gülşen19 Eylül 2016

  Ne kadar vasat bir firma hesap numarası bilgilerini bulamayacak kadar basit...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön