16 Mart 2013

Aegon Emeklilik ve Hayat Kesinti Yapıyor!

Bir umutla Aegon'a üye olmuştum, devlet memuru olduğum için gönderecekleri dekont karşılığında mutemede iade etmem ve bunun karşılığında yatırdığım paranın bir kısmını maaşımdan alınacağı belirtilmişti ancak 2 ay dekont gönderilmedi ama müşteri hizmetleri" bu kadar cüz-i paranın peşine düşmeyin" diye cevaplar verilmesi üzerine , bu hizmetin ayıplı hizmet olduğunu anladım.

Tüketici Hakları kanununda ve üyelikten kesinti olmadan çıkmak istediğimi belirtmeme rağmen, ciddi şekilde beni zarar uğrattılar, hakkımı her yolla aramaya başladım.

Mustafa 1.026 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 21 Ağustos 2014

    Hani bir laf vardır..HADİ ORDAN...

  • Mustafa 05 Mayıs 2014

    Hangi çözüm hangi olumlu durum..Çözüm 1: Vergi kesintisi varmışmışta ödenen yatırdığım 10 da 1 i...Hadi onuda kabul ettim peki ya uslupları..bizim işlemlerimiz salatalık ister ye ister yeme edebiyatı.çok teşekkür aegon size selam bile vermem..

  • Aegon Emeklilik ve Hayat Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz konuyla ilgili daha önce şirketimize başvurmuştur. İnceleme sonucumuz kendisine aktarılmış ve çözüm önerisinde bulunulmuştur. Ancak müşterimiz olumlu dönüş yapmamıştır. Konuyla ilgili farklı bir uygulama yapılmayacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön