24 Eylül 2013

Aegon Emeklilik ve Hayat 2 Ay Aksama Yüzünden Sözleşmeyi Fes Etti!

Yaklaşık bir yıl önce Aegon Emeklilik ve Hayat'tan aracı bir sigorta firması tarafından üye edildim. Aracı firma doldurduğu formda ödeme tarihini kredi kartımdan, benim talep ettiğim tarihin dışında bir tarih belirtmiş ve bu sebeple prim ödemeleri 2 ay aksamış ve hiçbir bilgim olmadan sözleşmem fes edilmiş.

Ayrıca ilk prim benim kredi kartımdan değil, aracı firmanın kredi kartından tahsil edilmiş. Aracı firma benim belirttiğim ödeme gününde kartımdan hiçbir bilgim olmadan pirim tutarından da fazla olmak kaydıyla bir miktar işlem yapmış. Şimdi ise ancak yatan primin %5 'ini ödenecekmiş. Resmen dalga geçer gibi.

Volkan 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Aegon Emeklilik ve Hayat Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Şirketimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda poliçe başvuru formunda belirtilen tarihte ve tutarda tahsilat yapıldığı, herhangi bir hatalı ya da fazla tahsilat işlemi yapılmadığı tespit edilmiş olup tahsilat yapılamadığı dönemlerde bu bilginin yazılı ve sözlü olarak kendisiyle paylaşıldığı tespit edilmiştir. Sayın Ertem ile bu doğrultuda temasa geçilmeye çalışılmış ancak kendisine iletişim numarasından ulaşılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön