16 Ağustos
#12426515

Aegean Airlines Süpervisor Kabalığı

Bugün ikinci şikayetim bu benim. Öncelikle ben Amerika'dan buraya gelen teyzem ve yeğenimi bugün yolcu ettim ve bu esnada Aegean Airlines'da check-in yaparken bir sarışın hanımefendi saat 18:50 civarında gayet iyi bir şekilde bize yardımcı oluyordu, üniformasında Ç***** yazıyordu. Sonra el bagajı hakkında supervisoruna soru sordu ve beyefendi çok kaba bir şekilde neredeyse dövecekmişcesine cevap verdi.


Biz de kenara çekilip el bagajını hafifletmeye çalışıyorduk, kadın geldi teyzemin pasaportunun arasında olan biletleri elinden çekip aldı teyzeme vermesine fırsat bile vermedi. Bize hırsız muamelesi yapamışcasına, biz de bunun üzerine isimlerini istedik ama vermediler. Sonra el bagajını düzenleyip geri vermeye gittik ama kadın bizi almadı. Adama gitmek zorunda kaldık. O esnada adam bizi azarlayıp durdu ve üstüne hakaret edip Allah kahretsin dedi. Bu beyefendi ismini vermedi bize bende polise gittim ama hepsi çok yoğun olduğu için adamın ismini alamadık annemde resmini çekmek zorunda kaldı adamın ben bunları bütün sosyal medyada da paylaşacağım ama lütfen sizlerde gereğini yapın. Bu şekilde ezdirmeye devam ettikçe üste çıkıyorlar ve hakaret boyutuna gidiyor.


Bu olaylar biz orada kimsenin çocuğu değiliz ki annem o adamın annesi olacak yaşında o şekilde bizlerle konuşamazlar ve bakıyoruz bizi almadan önce hanımefendi özel telefon görüşmesini bitirmek zorundaydı. Yani bu profesyonel bir çalışma etiği değildir. Ben Amerika'dan geldim ve hayatımda böyle saçmalık görmedim. Yok böyle bir şey. Kendi halkına bunu yapan kim bilir başkalarına neler yapıyor? Ben orada ilk başta yapıcı bir şekilde konuşuyordum ama kadın elimizden biletleri çekince sanki hırsızmışız gibi kendimizin ona vermesine izin vermeden üstüne bir de küfür ve hakaret yiyince artık olay tartışma boyutuna geldi. Biz kendimizi medeniyet içerisinde sanarken böyle insanlar Türk halkının değerini düşürüyor ki üstüne üstlük böyle büyük bir havalimanında böyle bir olay olamaz. Lütfen gereğini yapınız.

Armagan Armagan 147 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları