25 Ocak 2017

AEG L87695wd2 Model Kurutmalı Çamaşır Makinesi Çamaşırlarımı Deliyor

Yaklaşık 3 yıldır sorunu çözemedik. Lastiğini değiştirdiler zoraki, ücrete tabi olabileceğini söylediler. Karşılarındakinin saf olmadığını anlayınca talepten vazgeçtiler. Toz bezi olan çamaşırlarım makinenin değerini geçti. (yeni aldığım kıyafetim delik çıkınca emin olduk. Yüksek sesinden. Tek havlu attığınızda, denge sorunundan ötürü bomba patlıyormuş gibi çıkardığı sesten bahsetmiyorum bile) kesin olarak makinenin çamaşırları delik deşik ettiğini tespit ettiğimi genel müdürlüğe kadar bildirdim. (800 devrin üzerinde sıkma yapmadım) fakat sonuç: cihazın hiçbir sorunu yok yanıtı. Dünya para verdiğim cihazı değiştirmek zorunda kalacağım.

Sibel 6.995 Okunma

Cevaplar

  • Sibel05 Ocak

    Bizimle kimse iletişime geçmedi. Tekrar inceleme talep ettik. Götürdüler ertesi günü makinenizde bir şey yok deyip geri getirdiler. Sorunu koca AEG tespit edemedi kendim tespit ettim. Tamburun içindeki kanat şeklindeki çıkıntıların kenarları çamaşırları yakalıyor, sıkıştırıyor ve delinmesine sebep oluyor. Ya o kanatlar üretim hatası ya da cihaz komple üretim hatası. Çünkü Kanatların arasında boşluk var.

  • AEG Temsilcisi09 Şubat 2017

    Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön