19 Ekim 2016

AEG Yetkili Servisi Bir Aydan Fazla Bir Süre Çağrılarımı Yanıtsız Bırakıp Beni Oyaladılar.

5 Eylül 2016 günü AEG yetkili servisine çamaşır makinemin iç ve dışında küflenme ve boya dökülmesi şikayeti ile başvurdum. Yetkili servis makinemin fotoğraflarını çekerek bize en kısa zamanda ulaşacaklarını ve makinenin götürülüp incelenmesi gerektiğini söyledi. Sonra ne arayan oldu ne de soran abartısız her gün yetkili servisi aradık hatta günde 2 ya da 3 defa. Tam bir ay aramamıza rağmen hep daha cevap gelmedi. Usta gelecek v.s. cevabını aldık. 12 Ekim günü telefonda sert çıktım. Bir ayı geçtiğini ve hala sorunumu çözmediklerini söyledim. Birkaç gün sonra da kendilerince cevap üretip sorunun kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Deterjan kalıntısı kapakta varsa su sızarmış v. s. sıvı deterjan nasıl kalıyormuş. Sonuç olarak bir aylık süreyi firma aştığı için. Makinemin bire bir aynısı ile değiştirilmesini talep ediyorum. Yetkili servisle gün gün konuşmalarımızın ses kaydı mevcuttur.

İbrahim 2.634 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim13 Kasım 2016

    Bu kadar sorumsuz ve ilgisiz olunabilir mi. Hala AEG yetkililerinden ses seda çıkmıyor. Bu nasıl müşteri memnuniyeti. Kesinlikle kimseye AEG yi tavsiye etmem. Aramaktan sormaktan söylemekten usandım. AEG ye harcadığım vakit kadar çalışsam zengin olmuştum.

  • AEG Temsilcisi22 Ekim 2016

    Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle müşteri hizmetleri üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön