05 Aralık 2014

Aeg Servisi Telefonu Yüzüme Kapattı.

AEG marka çamaşır makinesi ve Electrolux marka bulaşık makinesi aldım kurulumun yapılması için AEG'nin resmi sitesi sitesinde servis numarası olarak verdikleri 02124510350 numarasını aradım, e** isminde bir bayan çıktı, "biz kurulum yapmıyoruz yanlış numara" dedi, peki kim kurulum yapıyor? Dedim, "ben bilmem, siz bulun" dedi, sonra aynı sitede bulunan 4442640 numarasını aradım yine e** hanım çıktı ve telefonda ben yine siz çıktınız der demez "biz ilgilenmiyoruz" diyerek telefonu üstüme kapattı. Bu mudur dünya şirketi? Bir daha Aeg-Electrolux-Zanussi marka bir şey almam! Kimseye de aldırmayacağım, böyle mi hizmet veriyorsunuz!

Özgür 3.329 Okunma

Cevaplar

  • Özgür05 Aralık 2014

    google ye aeg servis yazın ve aratın bakalım en yukarda hangi site ve numara çıkıyor, madem bu numara size ait değil neden kullanmalarına izin veriyorsunuz? bu da sizin hatanız, site de bu, http://aeg.proaktifservis.com/?gclid=COHd9cKxr8ICFWjItAodXzoA_g

  • Electrolux Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sn Tüketici, Belirtmiş olduğunuz numaralar yetkili servisimize ait değildir. 0 800 211 60 32 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön