13 Mayıs 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Yetkili Servis Devam Eden Sorun

Gürbüz elektrikli ev aletleri san. Tic. Ltd. Şti, Erenköy İstanbul

Genel müdürlüğünüz tarafından yönlendirilen Kadıköy servisiniz, yukarıdaki firmanın orijinal Electrolux su ve kireç filtresi olarak bize sattığı filtrenin orijinal olmadığını tespit edip, belgelemiş ve müdürlük de ki E*** beye fotoğraflarını göndermiştir.

Yine bu firma servislerine aldıktan sonra getirdikleri makinemizin arka kapağını bile yerine doğru monte etmemiş ve aynı şekilde belgelenmiştir. Servis alt kenarlarında çizilme ve sol yan yüzeyinde makinenin içinden dışarıya doğru darbe sonucu zarar oluşturulmuştur. 3 kez amortisör değişmiş 4.kez yine değişeceği söylenmiştir. Değişim talep ediyorum.

Ömer 2.266 Okunma

Cevaplar

 • Ömer13 Mayıs 2015

  13 Mayıs 2015 21:55:55 ' de yayınladığım bilgiler bana Aeg-Electrolux-Zanussi selma unlu Hanım tarafından bugün mail yoluyla 09.15 de yapılan ve 13 Mayıs 2015 21:43:20 yayınladığım mesajına istinadendir.

 • Ömer13 Mayıs 2015

  Makinemizdeki kupa değişimi, yetkili Aeg-Electrolux-Zanussi servisinin meydana getirdiği hasara istinadendir. Gürbüz servis, teknik servis yetkilisi telefon görüşmemizde sarsıntı ve ses için 4.kez amortisörlerin değiştiğini beyan etmiştir. Ya o size yalan söylüyor ya da siz bana. Bir alternatifte 4.kez değişecek ama kayıt altına almayacaksınız yapılan işlemi. Cihazda nasıl bir arıza bekliyorsunuz şikayetimiz ses ve sarsıntıdır. Gelen servis elemanı vibrasyon devam etmektedir diye raporunda kayıt altına almış, sarsıntıyı durdurmak için makineye sarıldığında kendisi bile titremiştir. Beraber geldikleri diğer elemanda şahittir (allah' tan sonra). tüketici sorunları ilçe hakem heyeti başkanlığına tüm evrak ve belgelerimiz ile müracaatımı yapmış bulunmaktayım

 • Ömer13 Mayıs 2015

  Sn.. Özakça, aeg-Electrolux-Zanussi Yetkili Servis Devam Eden Sorun Şikayet No..: 3235934 şikayetinize istinaden kupa değişikliği yapıldı. 4. kez bir amortisör değişimi yapılmamaktadır. Cihazda herhangi bir arıza görülmemiştir. Saygılarımızla. Electrolux a. Ş Müşteri Hizmetleri.

 • Electrolux Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön