04 Nisan 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Yedek Parça Temin Edilememesi!

05.06.2013 tarihinde Elektrolux Marka bir çamaşır makinesi aldım. Aldıktan kısa bir süre sonra arızalar başladı. Önce kazan değişti ve bir kazanın değişmesi, parçanın yurt dışından gelmesi tam 20 günü buldu.

Şimdi makinenin körük lastiği yırtılmış, görevli arkadaşlar muhtemelen ellerinde olmadığını ve yine de bakacaklarını eğer yoksa yine bir 20 gün beklemem gerektiğini söylüyorlar. Anlamadığım, bu nasıl bir sistem?

Her parça için neden 20 gün beklemek zorunda olduğum ve de niçin bu gibi parçaların her an için ellerinde bulundurmadıklarıdır. Sistem hep bu şekilde ise ben bu makineden sonuna kadar şikayetçi olduğumun bilinmesini istiyorum. Lütfen ilgililer gereği neyse yapsınlar.

Ayça 2.061 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön