23 Ekim 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Ütü Değişimi!

28. 09. 2013'de ütümü ısınma problemi ile servise götürdüm. Sürekli olarak her aradığımızda bize dönüleceği bilgisi verilerek 22. 10. 2013 'ne kadar bekletildik. Bu süre içerisinde müşteri hizmetlerini aradığımda yeni ütü temin edilerek tarafımıza iletileceği belirtildi. Araya bayram tatili girmesi nedeniyle ürünün gümrük de beklediğini bugün aradığımda öğrenmiş buluyorum.

Bugüne kadar mağduriyetimiz giderilmediği gibi ürünün elimize ne zaman geçeceğine dair bir fikrimiz bile yok. Bu markaya ait herhangi bir ürünü evime sokmayı düşünmüyorum. Araştırma yaptığımda bu markanı tüm ürünlerinde bu tarz sorunlar olduğunu öğrendim. Anneme de aynı ütüden almış olduğum için pişmanım.

Zeliha 329 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha01 Kasım 2013

    Her seferinde aradığımızda yeni ütünüz bayram nedeniyle gümrükde cevabını alıp üzerine kendi ütümüzün sadece parça değişimi ile tarafımıza gönderilmeside ayrı bir detay :)

  • Zeliha25 Ekim 2013

    Öncelikle www.sikayetvar.com'a çok teşekkür ederim.Söz konusu problem ile ilgili olarak adı geçen firmanın internet sitesinden eşim ve ben ayrı ayrı olarak şikayet kaydı amış olmamıza rağmen hala dönüş olmadı.Ama www.sikayetvar.com her aşamada tarafımıza dönüş yaptı.Demek ki neymiş bundan sonra bir sorunumuz olursa direk www.sikayetvar.com aracılığı ile dile getirecekmişiz.Çevremde bulunan tüm arkadaşlarıma da ilettim ;)

  • Electrolux Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sn Ersoy, İlgili ürün için, yedek parça teminin yurtdışından sağlanmış olup, 25.10.2013 tarihinde yetkili servise gönderilmiştir. Sorun en kısa sürede giderilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön