20 Mart 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Ücret Almak İçin Garanti Süresinin Bitmesini Bekledi!

Teknosa'dan satın aldığımız Aeg Electrolux bulaşık makinasının panelinde açma kapama düğmesinden çatlak oluştu. Maltepe yetkili servis ile iletişime geçtiğimizde kapağını değiştirdiler aynı sorun yeniden meydana geldi açma kapama düğmesi içeri girdi.servisi aradığımızda garanti süresinin dolmasına 1 gün var dendi.

Durumun acil olduğunu vurguladığımız halde bilerek 1 hafta bekletildik nihayet arandık bir ücret karşılığında değiştirileceğini ifade ettiler.servisin değiştirdiği kapağın hileli olduğunu,Aeg'nin satış sonrası hız.ni takip etmesini gerektiğini,yetkili servisin sunduğu hizmetin oldukça başarısız, tüketiciyi mağdur ettiğini tüm Aeg Electrolux alacak tüketicilerin bilgisine sunarım.

Refah 358 Okunma

Cevaplar

  • Refah20 Mart 2013

    Sorunu hala daha anlamamakta ısrar etmeniz sizinçözüm odaklı olmadığınızı göstermekte.Servisin değiştirdiği ön panelde yine aynı yerde aynı sorunu çıkaran parçaya orjinal parça diyen, servisin cihazın garanti süresinin dolmasına 1 gün var deyip 1 hafta bekleten bir servis anlayışına sahip markayla muhattapız. Tüketici olarak güvenimiz sarsıldığı gibi viral pazarlamanızı layıkıyla yapacağımızı bilgilerinize sunarız. AEG ALMAK İSTEYEN TÜM TÜKETİCİLERİN dikkatine/ bilgisine...

  • Electrolux Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Terzi, Öncelikle ELECTROLUX Dayanıklı Tüketim Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Electrolux, AEG-Electrolux, Progress ve Zanussi markalı mamulleri için verdiği garanti, aşağıdaki durumlarda geçerli olmaz. - Kullanma kılavuzunda belirtilen talimatların dışındaki kullanımlar, - Tüketiciye teslimden sonra oluşabilecek kırık, çizik ve hasarlar (taşıma, çarpma, düşürme, vb.) Buna istinadan ön paneliniz çatladığında bir defaya mahsus 11.02.2011de müşteri memnuniyeti için garantiden değişim işlemi gerçekleştirilmiş. Değiştirilen yedek parçalarımız orjinal parçadır. Ve değişen her parça 6 ay garantilidir. Fakat şuanki işlemin garantinizin bitmesi ile igili değil, garanti şartları dışında kaldığı için ücretli işlem gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön