24 Nisan 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Toız Torbasız!

Electrolux den bir süpürge aldım toz torbasız diye yazınca zannettim ki şu modern süpürgelerden ama gerçekten toz torbasız normal bir süpürge imiş, temizlerken toz içinde kalıyorum Electrolux e yazdım, bu durumdan memnun olmadığımı süpürgeyi geri iade almalarını ve bana yeni bir süpürge satmalarını rica ettim bana gelen cevap aşağıdadır . Ben bu süpürgeyi böyle kullanmak zorunda mıyım?

Ürün çalışma sistemi ile ilgili maalesef yapılabilecek bir nokta bulunmamaktadır. Ürünlerde geri iade alma işlemi yada bir üst model işlemi bulunmamaktadır. Ürün kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi kullanılması gerekmektedir.

Ayşe 230 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe22 Ekim 2013

    bir dahamı asla !

  • Ayşe24 Nisan 2013

    kullanım kılavuzunda yazdığı gibi temizliyorum zaten, ama sizin orada belittiğiniz gibi tozlar kum gibi dökülüp gitmiyorki helede filitreyi temizlerken bir deneyin ne demek istediğimi anlıyacaksınız siz sattığınız ürünün arkasında durmuyorsunuz bende bu markayı bayağı ciddi sanmıştım yanılmışım ..Kardeşim benim istediğim memnun kalmadığım ürünü geriye almanız yerine daha temiz kullanabileceğim bir süpürge satmanızdı zaten şu sitedeki şikayetleri daha önce görse idim asla sizden bir şey almazdım..her platformda şikayetimi devam ettireceğim çözülmediği sürece..

  • Electrolux Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn Güllü, Daha öncede belirttiğimiz gibi, ürünlerin çalışma sistemine müdehale edememekteyiz. Temizliği ile ilgili kullanım kılavuzunuzdan yardım alabileceğinizi belirtmiştik. Konu ile ilgili talebinize olumlu cevap verilememektedir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön