17 Ağustos 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Tamir Edildikten Sonra Hurdaya Çıkan Buzdolabı.

Takriben 4 yaşında olan buzdolabımın soğutma bölümü arıza yaptı. Servisi aradım geldiler sistem tıkanıklığı teşhisi kondu ve 150 TL karşılığı tamir edildi. 2 gün sonra yine aynı hatayı yaptı, lehim yapılan yerde kaçak olabilir diye tekrar geldiler dolap yine çalıştı ve yine sadece 1 gün sürdü. Bu kez sadece soğutma değil derin dondurucu bölümde bozuldu. Bu modellerde bazen böyle sıkıntı olduğunu söylediler.

Şimdi hem dolap gitti hem 150 TL
beni saf yerine koyarak, 1000 TL daha ödersem aynı model dolap satabileceklerini söylüyorlar. Dolap şu an piyasada 1200- 1400 TL arası, üstelik bir daha Aeg-Electrolux-Zanussi markayı kesinlikle evime almayı düşünmüyorum.

İsmail 636 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön