12 Aralık 2014

Aeg-Electrolux-Zanussi Sıfır Diye Aldığım Ürün Arızalı ve Yıkama Yapmıyor.

Kütahya'dan satın almış olduğum olduğum esl6201lo ankastre bulaşık makinası montajı yetkili servis tarafından yapıldıktan sonra test yıkamasında içeri koymuş olduğumuz tüm cam ürünlerin iç ve dış çeperlerini sanki bir duman tabakası kaplamış gibi bir sonuçla karşılaştık. Tüm bardaklarımızı değiştirmek zorunda kaldık.

Servis geldi gerekli onarımın yapıldığını söyleyip, parlatıcı ikaz lambasının sönmediğinden dolayı parlatıcı tankının yenisini Aeg-Electrolux-Zanussi merkezinden talep ettiler. 38 gün sonra tank geldi değişti ama yine parlatıcı ikaz lambası sönmedi sorun sönmesinde de değil. Makina sağlıklı yıkama yapmıyor. 3 aydır oyalama taktiği yeter artık.

Ercan 3.040 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön