12 Eylül 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Servisi Yardımcı Olmadı!

Makineyi evden almaları dahi yaklaşık bir ay sürdü. Yaklaşık bir ay da tamiri için bekledikten sonra makinemizi ne zaman alacağımızı sorduğumuzda, hiç yardımcı olmadıkları gibi, servis işini beceremediklerinden olsa gerek, bize Tüketici Hakları Derneği' ne başvurmamız yönünde yol gösterdiler.

Ne genel müdürlükleri ne de servis sağlayıcılardan bir yardım gelmeyeceğini anlayınca, yurt dışına Elektrolux' un ana sayfasından aldığım bir mail adresine mail gönderdim. Hemen bir gün sonra bana döndüler ve makinemi o hafta sonu -yerinden çıkan pervaneyi yanımızda iple üst sepete tutturarak- teslim ettiler. Bu nezaketten uzak servis anlayışını kınıyorum.

Ayşe 446 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 16 Eylül 2013

    Temin edeceklerini bildirdikleri parça ile halen bir haber yok. Şikayetten önce yaşadığım sürece çok benzediği için, artık Elektrolux' e güvenemiyorum maalesef..

  • Ayşe 12 Eylül 2013

    Ben de geç de olsa döndüğünüz ve konunun halli için çaba sarfetmiş olduğunuz için teşekkür ediyorum. Ben bu son yaşanan aksaklığın; yaptığım şikayeti bertaraf etmek için acele hareket etmekten kaynaklandığını düşünüyorum. Makineyi tamir eden arkadaşımıza menfi bir dönüşü olmazsa çok mutlu olurum.

  • Electrolux Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Yazıcıoğlu, Öncelikle yaşanan aksaklıktan ötürü özür diler, bir daha olmamasını temenni ederiz. Gerekli yönlendirmeler sağlanmış olup, yedek parça siparişi verilmiştir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön