Aeg-Electrolux-Zanussi Servisi Parayı Aldı Arızayı Yapmadan Gitti.

Sonter H. |

Bir ay önce AEG servisini arayıp bulaşık makinemin bozuk olduğunu servise ilettim. İki gün sonra eleman gönderip makineyi aldılar. Yıkama motorunun bozuk olduğunu söyleyip 320 TL masrafı olduğunu söylediler. Bir hafta sonra makineyi getirip parayı alıp gittiler. Makinede herhangi bir değişikli yok hala bozuk. Ben 20 gündür servisten eleman bekliyorum. Bir sürü bahane üretip eleman göndermiyorlar. Şikayet formu oluşturduklarını söylüyorlar. Değişen hiçbir şey yok. En son aradığımda Beylikdüzü servisinin usulsüzlük yaptığını ve kapatıldığını söylediler. Bu nasıl bir düzen nasıl bir kurumsallık anlayışıdır bilmiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sonter H.
  21 Aralık
  01:04

  Öncelikle markanızı tercih ederek başta hatayı yapmışız zaten çok güzel klasik cümlelerle yazmışsınız lakin irtibata geçen yok dört gündür 14 Aralık'ta iki servis görevlisi makineyi alıp gittiler yine ne aşamada bilmiyorum umuyorum bu sefer gelenler makineyi çalmamıştır sizin teknik servise pek güven olmuyor takdir edersiniz ki , bizim 320 liradan haber yok şimdi makinede gitti hayatımda bu kadar disiplinden uzak çalışan bir Alman markası görmedim. Eğer adamlar çalışma sisteminizi görse bir saniye düşünmez piyasadan çekilirler.

 • 15 Aralık
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.