16 Mayıs 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Parça Fiyatı!

Daha önceden alıp kullanmış olduğumuz Buzdolabın ın büyük kapağında yer alan alt şişe rafı kırıldı, bunun üzerine servisi aradığımda parça kodunun tanıtılmadığını daha sonra dönüş yapılacağı iletildi ve tam 2 gün sonra parça fiyatının 110 TL olduğu ve yurt dışından getirileceği bilgisi iletildi.

O sınıfta Buzdolabı fiyatlarının 1.000 tl ortalama olduğu bir piyasada Allah korusun bütün raflar kırılsa 2.000 TL raf fiyatı 1.000 tl motor fiyatı isteyecekler. Telefonla bile 2 güne döndüler getirmeleri 3 gün bir raf en az bir haftada çözülecek neredeyse.

Özcan 164 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 16 Mayıs 2013

    Fiyat bilgisi zaten teyid li orada sıkıntı yok , benim buradaki amacım fiyatı indirmek ya da fiyat bumudur demek değil,; beyaz eşya alacak olanları bilgilendirmek ; en azından beyaz eşya alırken sonrasını düşünsünler. Saygılarımla

  • Electrolux Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Kaban, Yapmış olduğunuz şikayet neticesinde gerekli araştırmalar sağlanmış olup, tarafınıza verilen fiyat bilgisi teyid edilmiştir. Dilediğiniz taktirde yetkili servisten sipariş edebilirsiniz. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön