02 Şubat 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Parça Arızası Ve Değişimi

Teknosa'dan 21/09/2014 tarihinde aldığımız Aeg-Electrolux-Zanussi Ultra Performer Upclassic model elektrik süpürgesinin hortumu yaklaşık 3 hafta önce koptu. 2 hafta kadar önce aradığımız yetkili serviste bizden hortum için 90 lira istedi ve motor dışında hiçbir aksesuarın garanti kapsamına girmediğini, kullanıcı hatası sayıldığını söyledi.

3 ay içinde kopan bir hortum nasıl kullanıcı hatası olabilir. Daha önce yıllarca kullandığımız süpürgelerde bile böyle bir sorun yaşamamışken arızalı ürünü görmeden hata bize yükleniyor. Sizin ürününüz kalitesiz ve muhtemelen yeni alınan parça da kısa bir süre sonra bozulacaktır. Ayrıca 2 hafta geçti hala yetkili servisten cevap gelmedi. Temin etmek bu kadar zor mu.

Esra 2.688 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön