01 Nisan 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Makine Çok Gürültülü Çalışıyor!

1 Ocak 2013'de aldığımız çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor. Özellikle sıkma modunda akıllara zarar. Sanki evin içinde hava alanı var. Uçakları, uçak sesini veya hava alanını sevenlere kesinlikle tavsiye ederim. Emin olun hiç aratmayacaktır. Bizim evdekiler uçak hava alanına inmek üzere diye dalga geçiyorlar. Kısaca aldığıma bin pişman oldum. Firmanın ilgili ürününden şikayetçiyim.

Engin 368 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Yıldız, 01.04.2013 tarihinde evinize verilen servis hizmetinde, servis teknisyenimiz ile birlikte yaptığınız deneme işleminde herhangi bir probleme rastlanmamış olup ses çıkmadığına sizde kanaat getirdiniz. Cihazda sorun bulunmamaktadır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

  • Engin02 Nisan 2013

    Allah aşkına böyle cevap olur mu? Biz nasıl ses çıkmadığına kanaat getirmişiz! Gelen servis yetkilisi 2 parça çamaşır attı, çıkan sese normal dedi (bence normal falan değil). Çamaşır makinasını yeterli (fazla değil) miktarda çamaşır doldurup çalıştırdığımızda çok daha fazla ses çıkarıyor. Servis yetkilisi vurur tarzda bir ses çıkmadığı için normal dedi. Bundan önceki makinamız 20 yıllıktı ve bu yeni makinadan daha az ses çıkarıyordu. Bizim ürettiğimiz çamaşır makinasının sesi böyle diyorsanız diyecek bir sözüm yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön