Aeg-Electrolux-Zanussi Kurutma Makinesi Çamaşıra Zarar Veriyor!

Özgül Kahvecioğlu A. |

Kurutma makinam filtre ağzına çorap sıkıştırıyor, ve toz yumağı şeklinde çoraplarım çıkıyor. Servis çağırdım, makinayı atölyeye götürüp test ettiklerini fakat sorun olmadığını file kullanmam gerektiğini söylediler, bunla ilgili ne çevrem de file kullanan var, ne de kullanım kılavuzunda file kullanın yazıyor.

Kendilerince çözüm bulup bana kabullendirmeye çalışıyorlar sorunlu makine için hiçbir çözüm üretip şikayetimi dikkate almıyorlar, satış sonrası ilgi ve çözüm sıfır! !

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgül Kahvecioğlu A.
  14 Mayıs
  15:21

  Markanızı aldığıma pişman olup müşteri hizmetleri müdürlüğünden mail yolu ile gelen cevapları file kullanmam önerisi oldu. Şikayetim sebebiyle 3 kere servis geldi, en basından beri aynı çözümü zaten üretmişlerdi, fakat makinamın seri numarası için hazırlanmış olan kullanım kılavuzunda ip uçları bölümünde veya herhangi bir yerinde küçük çamaşırları file ile atın ibaresi bulunmamaktadır. Ayrıca çevreme kurutma kullanan herkes böyle bir sorun yaşamamakta ve file de kullanmamaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlayamadığınız sebebiyle ve sorunuma çözümü kullanım kılavuzu dışında ısrarla kabul ettirme ısrarınız sebebiyle size olan şikayetimi gerek çevreme gerek internet ortamında her yere yayacağım. Müşteri memnuniyeti ne yazık ki sağlayamıyorsunuz, kullanım kılavuzuna uymadan makinayı kullansam kullanıcı hatası dersiniz ama kullanım kılavuzunda yazmayan şeyi çözüm diye ısrarla önüme koyuyorsunuz., tüm yasal haklarımı bu konuda kullanacağımı beyan ederim

 • 13 Mayıs
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Electrolux A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü
  0 850 250 35 89