29 Aralık 2014

Aeg-Electrolux-Zanussi Kalite Dedik 3 Sene Zor Kullandık.

3 senelik dolabım garanti bittiği gibi gövdeden gaz kaçağı tespiti oldu. 1 ayda parça gelir dediler, uygun fiyata yeni dolap verelim dediler ok dedim. 1 haftayı geçti bekliyorum bugün geliyor yarın geliyor. Enteresan olanı da ellerinde benim dolabın muadili dolap olmaması nedense ya büyük ya küçük dolap önerdiler, oda bir satış yöntemimi bilemem.

Sonuç olarak 3 senede dolabı çöpe attım. Müşteri hizmetlerine göre bu normal, çünkü elektronik işi şans işi standartlar yok şans var.

Mustafa 2.703 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön