16 Ekim 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Haksız Ücretlendirme!

2100 TL'değerindeki çamaşır makinesi satın alındıktan sonra eve kurmaya gelen sözde yetkili servis Özdoruk Elek. Ltd. Şti çalışanı, kullanmadığınız takdirde doğabilecek problemlerden sorumlu olmuyoruz diyerek kireç önleyici tablet almak ister misiniz dedi.

50 TL karşılığında satın aldım. Ürünün asıl fiyatı 23 TL. Aeg-Electrolux-Zanussi firması konuyla alakalı olmasa da şahsın yaptığı bir yanlış olsa da bünyesinde böyle servis ve çalışanlar barındırdığı için marka değerini kaybetmiştir. Bir daha asla bu markanın hiçbir ürününü almayacağım ve insanlara da önermeyeceğim. Bu şahıs insanlara makinanız bozulur,şöyle olur, böyle olur diyerek bu ürünü her gittiği evde satmaya da devam edecektir.

Mithat 1.047 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz tarafından tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön