10 Mart 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Garantisi Devam Eden Ürünü Servisine Ücretli Gönderim.

Yaşadığım şehirde Aeg-Electrolux-Zanussi servisi bulunmamaktadır. Garantisi devam eden süpürgemi Yurtiçi Kargo ile Ankara Çankaya servisine göndermem istendi fakat 45 TL kargo bedelini benim karşılamam şartıyla, yada müşteri hizmetleri tarafından 25 TL karşılığında evden alınabileceği söylenmesine rağmen servis o kadar mesafeye eve gelemeyeceğini söyledi.

Yani tek seçeneğim garanti kapsamındaki ürünümü 45 TL kargo bedeli ödeyerek servise göndermek. İlk kez böyle saçma bir uygulama ile karşılaşıyorum daha önce farklı marka kaç ürünümü servise gönderdim ama böyle bir uygulama görmedim, bulunduğum şehirde servislerinin olmaması benim hatam değil. Şu durumda tek hatam Electrolux tercih etmek!

Kadriye 1.374 Okunma

Cevaplar

 • Kadriye 08 Mayıs 2015

  En hizmet verme yoksunu firma sizsiniz galiba sorun çözme durumu "0"

 • Kadriye 31 Mart 2015

  Müşteri hizmetleriniz eğer süpürgeyi gönderemiysanız servise fotoğraf çekip mail atın demişti ben süpürgeyi servise gönderdim fakat yardımcı olamayacaklarını söylediler. Zaten kullanım hatası nedeni öner sürülerek garanti kapsamındaki ürüne 75 TL para ödedim üzerine sap kısmı da yapılmadı! Aeg-Electrolux-Zanussi asla düşünmüyorum artık hiçbir alışverişimde bu kadar pişman olmamıştım! Garanti kapsamındaki ürüne 45+45 kargo ödeyeceğim+75 TL tamir parası vereceğim bir de sap kısmı yapılmayacak! Yeni süpürge almak daha mantıklı Aeg-Electrolux-Zanussi tercih ettiğinizde garantiyi unutmak gerekiyormuş!

 • Kadriye 10 Mart 2015

  Bir haftadır paketim yurtiçi kargoda bekletilmektedir. Ve hala hiçbir Aeg-Electrolux-Zanussi yetkilisi ilgilenmedi

 • Kadriye 10 Mart 2015

  Müşteri hizmetleriniz ile görüştüm sorunum çözülmediği için hala buraya yazmak istedim şikayetimi.

 • Electrolux Temsilcisi10 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön