19 Şubat 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Garanti Kapsamına Servis Verilmiyor!

AEG markalı L 50840 model çamaşır makinemdeki problem için yetkili servisi aradım ve aradığım günü takıp eden hafta sonuna gelebileceklerini söylediler. O hafta sonu benim bir isim olduğu için servisi bir sonraki hafta sonuna erteledik. Bir sonraki hafta sonu gelen olmadı.

Çamaşır makinesinde ki sorun da bir şekilde geçici olarak kendiliğinden düzeldi. Ben de neden gelmediniz diye üstüne varmadım. Birkaç hafta sonra sorun tekrarladı ve servisi yine aradım. Servis yetkilisi akşamında geleceğini söylediği gün arayıp iki gün sonraya erteledi. AEG'nin çamaşır makinesinin garanti süresinin dolmasını beklediğini düşünüyorum.

Serhat 227 Okunma

Cevaplar

  • Serhat24 Şubat 2013

    AEG yetkili servisi geldi, güya sorunu çözdü. Ama makinamdaki sorun hala devam ediyor. Sorunu çözene kadar AEG'den şikayetçiyim.

  • Electrolux Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sn İlgili, Tüketicimiz Müşteri Hizmetlerine şikayette bulunmuştur. Kendisi 03.11.2011 tarihinde kapanan yetklili servis ile irtibata geçmektedir. Kendisine Mevsim tekniğin artık yetkili servisimiz olmadığını, kendi bölgesindeki yetkili servis bilgisi paylaşılarak oradan hizmet alması gerektiğine dair bilgi verilmiştir. Bu bilgilerden sonra tüketicimiz Kadiköy servisimizi arayarak 20.02.2013 tarihi için randevu almıştır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön