29 Mart 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Fırın Yakıyor!

Electrolux ten alınan fırınımız içerisinde pişirilen malzemenin bir kısmını kömürleşecek şekilde yakıyor bir kısmını ise tam anlamı ile pişirmiyor. bu sorunla alakalı servis 4 kere geldi. ancak bize yardımcı olamayacaklarını söylediler ve fırını o şekilde bırakıp işin içinden çıktılar.

Fırın değişim talebinde bulunduk ancak olumsuz cevap aldık ve bu şekilde kullanmamız gerektiğini söylediler. herhangi bir fırın bu şekilde başında bekleyerek kullanılır mı sizler düşünün.

Onur 765 Okunma

Cevaplar

  • Onur31 Mart 2013

    Sayın Electrolux; içerisinde illaki iki veya üç tepsi besin pişirilecek diye bir şart yok. Sadece bir tepside pişirdiğimiz zamanlar da oluyor. bizim sıkınıtımız tepsi içerisindeki besini fırının hangi rafına koyarsak koyalım sağ arka kısmını yakmasıdır. biz buna çözüm arıyoruz. ve sizin servisiniz bu konu ile alakalı bize çözüm sunmakta yetersiz kalıyor. çözüm sunmadıkları gibi fırının hatalı olduğunu söyleyip böyle kullanacaksınız diyorlar. garantisi olan arızalı veya özürlü bir ürünün değişimi yapılması gerekir ancak bundan kaçıyorlar. ve ben de bu sebepten dolayı hakkımı tüketici haklarında arayacağım. 01/04/2013 tarihinde başvurumu yapıyorum. iyi çalışmalar...

  • Onur30 Mart 2013

    bunları da denedik. hatta servisten arkadaşlardan da uygulamalı göstermelerini istedik. ancak olumlu bir sonuç alamadık

  • Electrolux Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Muratdağ, Fırın içerisinde ısı homojen olarak dağılmakta ve besin'i pişirmesi sağlanmaktadır. Ürünlerinde ana ısıtıcıları (resiztanzlar) fırın'ın üst ve alt bölümlerindedir. Klasik pişirme kuralları gereği çok'lu tepsi ile fırında aynı anda pişirme yaparken fırınlama süresince besinlerin daha sağlıklı olarak pişirilmesi ve istenen üst ve alt kızarmaların sağlanması için tepsiler fırın içerisinde raf konumları değiştirilerek pişirilme yapılması gerekmektedir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön