AEG Arızalı Ürünler!

Şenol Ş. |

Marmara Park AVM'de bulunan Media Markt'dan almış olduğum AEG bulaşık makinası eve geldiğinde kapağında ezikler ve açılıp kapanırken kapak kopacak gibi ses geliyor. Media Markt çalışanı bana makineyi ve servisini çok övdü, bende normal olarak çalışanın sözüne güvenerek makineyi aldım almaz olaydım.

3 ay oldu makineyi kullanamıyoruz, değişim istiyoruz servis bizimle ilgilenmiyor.Makinayı aldığım Media Markt mağaza müdürüyle görüşüyorum ilgi alaka sıfır. Müşteri ilişkisi olmayan birini nasıl mağaza müdürü yapıyorsunuz. Servisi de ürünleri de sorunlu.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol Ş.
  03 Mart
  14:50

  Yardımcı olacaklarmış arıyorlar biz size dönüş yapacağız diyorlar dönüş yapıyorlar yapabilecekleri bir şey yokmuş cevap bu makine çalışmıyor diyorum yapabilecekleri bir şey yok ayıplı kusurlu kronik sorunlu makineleri vatandaşa vicdanları sızlamadan satıyorlar ben taksitlerini ödüyorum makineyi kullanamıyorum

 • 24 Şubat
  16:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.