25 Aralık 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Aldığım Çamaşır Makinesi Çamaşırları Köpüklü Bırakıyor.

15-12-2015 AEG 68280 çamaşır makinesi aldım. Program bitiminde çamaşırları çıkardığımda çamaşırların köpüklü olduğunu fark ettim. Servisi çağırdığımda servisten biri gelir gelmez çamaşır makinesine bakmadan makinede bir şey yok boşuna bizi meşgul ediyorsun deyip ters bir tavır sergilemiş. Eşim evde tek olduğu için bu şekilde konuşursanız evimden çıkın demiş. Sonra servis elemanları kendi aralarında tartışmışlar biri evden gitmiş diğeri de programı çalıştırıp köpüğü fark ettiğine dair rapor tutmuş sonrasında evden çıkıp giden olayı kişiselleştirerek makineyi görmeden arızası olmadığını AEG bölge müdürlüğüne bildirmiş, tartıştığı diğer arkadaşının yazdığı raporu kabul etmediğini belirtmiş.

Abdurrahman 2.235 Okunma

Cevaplar

 • Abdurrahman28 Aralık 2015

  Teknosa'ya gönderilen yazıda 30 dk programda köpürme olabilir. Deterjanın fazla olmasından olabilir veya sıvı deterjan kullanılmalıdır diye cevap iletildi. 30 dk programı yetkili servis ayarlardı ve ayrıca tekrar 12 dk durulama programını ayarladı. Deterjanın ayarını yetkili servis ayarladı ve ayrıca ben hep sıvı deterjan kullanıyorum. Ben tüm programlarda çamaşırları yıkadığımda hep köpüklü birakıyor

 • Abdurrahman26 Aralık 2015

  15.12.2015 tarihinde aldığım çamaşır makinesi programı bitirdiğinde köpüklü bırakıyor ve makine evimde kurulu olmasına rağmen kendimin ve ailemin sağlığını riske atıp makinemi kullanamıyorum. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini ve ürünün iade işlemini talep ediyorum.

 • Abdurrahman26 Aralık 2015

  15-12-2015 tarihinde aldığım AEG marka çamaşır makinesini kurmaya gelen servis gider hortumunu bağlamadan banyonun içine bırakıp gitmiş sonradan fark ettiğimde sadece duşa kabinde gider bulunduğu için banyonun her tarafı su içinde kalmış aynı hafta makinede farklı bi sorun yaşadığımda evime gelen servis tek başına olan eşime ters bir tavırda bulunmuş iki arkadaş evimde tartışmışlar eşimde bayan olarak iki kişinin arasında kalıp mağdur olmuş.

 • Electrolux Temsilcisi25 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön