13 Ekim 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi 2 Ayda Giderilmeyen Sorun!

Maalesef AEG Eletrolux marka buzdolabım var. 15.08.2015 tarihinde taşınma sırasında buzdolabının bağlantılarında problem oldu servis kapaktaki sorunu giderdiler. Bu arada zarar gören sebzeliği ve fanı harekete geçiren ufak bir parçasının da değişmesi gerekti.

Bunların Almanya'dan sipariş verildiği söylendi. 2 aya yakın sürede parçalar gelmedi bugün sebzeliğin geldiğini ama kargodan kırık çıktığı söyleniyor. Butonu takmak için utanmadan 110 TL ücret istemişler. Bu hizmete işçilik ücreti istiyorlar. Genel müdürlerini aradım Y**** bey diye bir kişiyi bağladılar araştıracağım diyor ama işçilik ücretini bile kaldıramıyor bedava yaptıramam diyor. Böyle satış sonrası hizmet görmedim.

Cemal 587 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 13 Ekim 2015

    Öneri ve görüşlerimizi müşteri hizmetlerinize ilettim ama yeterli ilgi gösterilmediği, çözüm üretilemediği için konu buralara kadar taşındı. 2 aylık gecikmenin kaynağını anlatmasını bekledim ama hala bununla ilgili net bir bilgi alamadım. Sebzelik kırıldığı için gecikeceğini ücretsiz tedarik edileceği söylendi, butonda ise bir gecikme olmadığı için onun ücretli olacağını söylendi. Yapılan bilgilendirme bu şekilde. Yani ufacık bir butonun 2 ayda gelmesi firma tarafından normal bir süreç olarak görülüyor, ben ücretsiz parça peşinde değilim. Düzgün hizmet ve bilgilendirme yapılsın. 2 ayda parça nasıl gelmez biri bana anlatsın.

  • Electrolux Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçerek konu ile ilgili bilgilendirme sağlamıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön