24 Kasım

AEG Çamaşır Makinesi Garantisi Bitince Bozuldu...

3 yıl önce 1400 TL'ye aldığım 8 kg'lik çamaşır makinesi garantisi bittikten 2.5 ay sonra sıkma sırasında gürültülü çalışmaya başladı. Servisi çağırdım. Rulmanın bozulduğunu söylediler. Rulmanın kazanla beraber değişeceğini, fiyatın da 630 TL olduğunu söylediler.

Bu parayı ödersem makinenin maliyeti 2000 TL'yi aşacak. Mağdur olduğumu düşünerek AEG müşteri hizmetlerini aradım. Ama bir hanımefendi garanti kapsamı dışında olduğu için parayı benim ödemem gerektiğini söyledi. Şimdi size sormak istiyorum. Söz konusu para 100-200 TL'değil. Servise ödediğim parayı da eklerseniz 680 TL ediyor. Lütfen kendinizi tüketici yerine koyun. % 100 kandırıldığımı hissediyorum. AEG'nin çözüm odaklı bir tavır sergileyerek benimle iletişime geçmesini bekliyorum.

Selda 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Selda 05 Aralık

    10 gündür AEG müşteri temsilcisinin aramasını bekliyorum. Sevgili AEG yetkilileri bir müşteri kaybetmek üzeresiniz...

  • Selda 05 Aralık

    AEG Çamaşır Makinesi 3 yıllık süre sonunda (yani garanti bitiminde) uçak sesiyle kurutma yapmaya başladı. 10 yıl kullanırım diye aldığım makine bozulunca servisi çağırdım. "Rulman bozulmuş ama sadece rulmanı değiştiremeyiz, tüm kazan değişmeli" dediler. Fiyatı da 630 TL! Üstüne biraz daha para koysanız yeni makine alırsınız. Bu şikayetimi burada ilettim. AEG yetkilileri müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecek diye not yazmışlar. 10 gündür bekliyorum... . Sevgili AEG yetkilileri bir müşteri kaybetmek üzeresiniz...

  • AEG Temsilcisi27 Kasım

    Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle müşteri hizmetleri üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön