31 Ekim 2016

Adore Mobilya'nın Bana Saygısızlık Ve Haksızlık Yapıldı!

Koltuğun deri kısmının evde monte ettikten yerinden çıktığını gördüm. 500 TL üzerine montaj yapıyoruz dedikleri için arayıp bu kusuru bildirdim. ''Tamam'' dendi. 5-6 hafta sonrasında aradılar: "Abi orası çok uzat ya biz nasıl gelelim o kadar uzak yere. " İtirazlarım üzerine ''tamam'' dediler. Sonra defalarca aradılar, aynı şeyler konuşuldu. Sonunda gelen kişi "Abi bu koltuğun kollarını ters takmışsın; hiçbir problemi yok koltuğun. Kalktık geldik boş yere. " dedi. Ben "deri parçaya bakın" dedikçe o "bir şey yok" dedi.

İşimden izin alıp eve gittim. Eşimin dediğine orası üzerinde işlem yapılmış. Gelen zat "bakın koltukta bir şey yok, siz kollarını ters takmışsınız. Bana eğer montaj hatası varsa 50 TL alacaksın'' dediler. " dedi. Ben vermek istemeyince benimle daha da yakışıksız şekillerde konuştular. Montaj ile ilgili hiçbir şey yapmadılar ancak bana bunları yaşattılar. Haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Koray 906 Okunma

Cevaplar

 • Adore Mobilya Temsilcisi09 Kasım 2016

  Müşterimize değerli bildirimleri için çok teşekkür ederiz.

 • Koray'ın Teşekkür Mesajı08 Kasım 2016

  Firmanızdan beni arayan beye çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Firmanız böyle değerli insanlara sahip oldukça çok daha iyi noktalara geleceksiniz.

 • Koray 08 Kasım 2016

  Adore Mobilya'dan çok değerli bir bey beni aradı ve konu hakkında benimle detaylı şekilde konuştu. Kendisine nazik sözlerinden dolayı çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Önceki mesajımda yazdıklarımı geri alıyor ve hakkımı sonuna kadar helal ediyorum. her gün yüzlerce insanla uğraşırken böyle kazalar olur diye düşünüyorum.

 • Koray 07 Kasım 2016

  Konuyla ilgili bana hiçbir dönüş yapılmamıştır. 3 kuruşluk iş için bana yapılan muamele firmaya çok daha fazla para kaybettirecektir. Üründen memnun kalmış, özel ve iş yerine ait ileride alınacakları bu firmadan almayı planlıyordum. Mobilyayı üretenlere böyle bir müşteri hizmetlerine sahip oldukları için üzülüyorum. Firmaya geçen hakkımı helal etmiyorum.

 • Adore Mobilya Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli müşterimize bildirimleri için teşekkür ederiz. Konu araştırılarak değerli müşterimiz ile iletişim kurularak gerekli çözüm uygulanacaktır.

 • Koray 30 Ekim 2016

  900 karakter kısıtlaması yüzünden yazdıklarımdan pek yaşadıklarım anlaşılmıyor. Özetle, 500 TL üzerinde montaj hakkım oluduğu halde, ben montaj da değil, sadece ürünün kusurlu olan parçasının değişimini istediğim halde, benden geldik diye 50 TL istediler; vermeyince de saygısızca sözler söylediler. Kusurlu parça üzerinde işlem yapıp, sonra da bir şeyi yok bunun diyen zatın söylediği yalan ve kabadayı tavırları beni çok rahatsız etti. Bunun bir cezası olmalıdır. Burası dağ başı değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön