01 Şubat 2014 #2270437

Adore Mobilya'dan Aldığım Ürünler Büyük Paketlerde Geldi

Tekzen'den almış olduğum Adore Gardrobun kargolama işlemi kapıya kadar yapıldı ancak kutuların büyük ve haddinden fazla ağır olması taşınmasını çok olumsuz şekilde etkilemekte. Bir kutunun 60 kg gibi ağırlıklarda olması yerine bu ağırlığın bölünerek ve pay edilerek daha ufak paketler halinde olması taşıma hususunu kolaylaştıracaktır.


Konunun gerekli mercilere aktarılıp talebimin değerlendirilmesi müşteri memnuniyetini arttıracağı kanaatindeyim. Şahsen T***'den veya herhangi bir başka yapı marketten tekrar bu şekilde herhangi bir ürünü her ne kadar da ucuz ve uygun fiyatlı olsa dahi satın almayı düşünmüyorum.

Caner 1.022 Okunma

Cevaplar

  • Adore Mobilya Temsilcisi09 Aralık 2017

    Değerli müşterimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kesintisiz olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızda değerli önerileriniz dikkate alınacaktır. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, esenlikler dileriz.

  • Caner30 Kasım 2017

    Tekrar adore marka internet üzerinden alışveriş yaparak adore marka komodin aldım. 1 tane koca bir paket ve deve yükü gibi ağır. Kutuyu açıp yukarı daireme, kargocu apartman kapısına kadar bıraktığı için parça parça çıkardım. 3 sene önce yazdığım şikayet/öneri bir işe yaramamış. 3 tane taşınabilir paketler yapılabilir di. Neyse...

  • Adore Mobilya Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, sizlerden gelen tavsiye ve eleştirileri dikkate almaktayız.İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön