09 Haziran 2014

Adore Mobilya Ürünü Göndermedi

Hızlıal.com'dan ürün aldım, tedarikçi olarak hala gönderemedi. Ürün alırken tedarikçilerede bakmak gerekiyormuş.

Hüsnü 1.430 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü02 Temmuz 2014

  söylecek söz yok

 • Adore Mobilya Temsilcisi12 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, yaşamış olduğunuz sıkıntı firmamızdan kaynaklı olmayıp alışveriş yapmış olduğunuz hızlıal.com sitesinden sipariş bildiriminde yapılan bir hata nedeniyle oluşmuştur.Bunun bilgisi de (hızlıal.com sitesinin firmamıza yazdığı düzeltme mesasjı) tarafınıza mail yolu ile verilmiştir. 10.06.2014 tarihinde tarafınıza gönderilmiş olan ürün kargo takibinde 11.06.2014 tarihinde teslim edilmiş olarak görülmektedir. Konu hakkında firmamızdan kaynaklı kusur olmamasına rağmen yetkimiz olmayarak alışveriş yapmış olduğunuz hızlıal.com sitesi adına özür diler, ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

 • Hüsnü09 Haziran 2014

  Bu yüzden arayıp yarın kargonuzu çıkartıyoruz dediniz. fark eder mi o kişi üzerinden mi açmak gerekiyor bu sizin haklı olduğunuz anlamına gelmez.... yazmanız gereken sadece özür dileriz bizde tedarik etmekte zorlandık çok yoğun olduğumuzdan dolayı size bilgi veremedik ÖZÜR DİLERİZ DEMEK çokta zor değil.

 • Adore Mobilya Temsilcisi09 Haziran 2014

  şikayette adı geçen şahıs belirtilmiş olan siteden her hangi bir alış veriş yapmamış olup, bir yakını adına yanlış anlaşılmaya istinaden bildirimde bulunmuştur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön