27 Ekim 2016 #6794923

Adore Mobilya Ürün İadesi Talebime Hala Cevap Alamadım!

24.10.2016'da Adore Mobilya'nın internet sitesinden ürün iadesi ile ilgili gönderdiğim talebe yanıt alamadım. Telefonla durumu bildirdiğimde "ürün hiç kullanılmamış olsa da kurulumu gerçekleştiği için satışa engel durum oluştuğunu ve iade alamayacaklarını" ilettiler.


Talep şu şekildedir:"20.10.2016'da teslim aldığımız 763*** no. 'lu sipariş (İnter file sırtlı çalışma koltuğu vlt-038-fc-1) ile ilgili olarak ilkokul 1. sınıfa giden oğlumun sırt ergonomisine uygun olmamasından ve oturma kısmının sert olmasından (ayrıca kolların birinde zedelenme şeklinde defo mevcuttur) dolayı Tüketici Kanunu'na göre Cayma Hakkımızı kullanarak iade etmek istiyoruz.


Satın aldığımız ürün yerine sırt ergonomisinin daha uygun olacağı Pop-art çalışma sandalyesi siyah, beyaz (chr-020-sb-1) ürününüzü satın almak istiyoruz. Ürün iade ve değişim işlemleri süreci konusunda bilgi vermenizi rica ederim".

Banu 1.839 Okunma

Cevaplar

  • Adore Mobilya Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli müşterimize bildirimleri için teşekkür ederiz. Konu ilgili birimlerimizce değerlendirilerek müşterimiz ile iletişim kurulması sağlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön