18 Ocak
Yorum Yap
#10032854

Adore Mobilya Gelmeyen Ürünün Ücret İadesi

Adore Mobilya'dan aldığım ürün MNG Kargo tarafından taşıma esnasında kırılıp parçalanmış. Ürün bana hiç gelmedi ve görmedim. 19 gün önce sipariş ettiğim ve tarafıma ulaşmayan ürünün ücretini halen iade etmediler.

Mustafa 1.274 Okunma

Cevaplar

 • Adore Mobilya Temsilcisi19 Ocak

  Müşterimizin ücret iadesi sağlanmıştır.

 • Adore Mobilya Temsilcisi18 Ocak

  Değerli müşterimizin haklı bildirimlerini anlıyoruz. Ancak genel işlem prosedürümüz gereği çıkışı sağlanan ürünlerin her hangi bir sebepten ötürü teslim olmaması ve firmamıza geri gelmesini gerektiren durumlar dahil, ürün stoklarımıza ulaştıktan sonra ücret iadesi işlemi sağlanmaktadır. Kargo firmamız ile yapılan görüşme sonucu kargonun tarafımıza en geç 2 gün içerisinde ulaşacağı bilgisi alınmıştır. Ürün stoklarımıza girdikten sonra ücret iadesi işlemi sağlanacaktır.

 • Mustafa18 Ocak

  Ben ürünü teslim alıp, sonra size iade mi ettim de firmanıza ulaşmasını bekliyorsunuz. Bana ürün mürün gelmedi diyorum, kafanız almıyor mu? Bana hayali bir ürün satmış durumdasınız! Hiç almadığım bir ürünün parasını tutuyorsunuz. Ürünün size gelip gelmemesi beni ilgilendirmez, MNG Kargo ile sizin aranızdaki bir konu o. Ben sizden 19 gün önce bir ürün sipariş ettim ve o ürün bana hiç gelmedi. Ben de siparişimi iptal ediyorum ve ücret iadesi istiyorum. Tane tane ve Türkçe yazıyorum, yavaş yavaş okuyun ve iyi anlayın: "Teslim alınmayan bir şeyin iadesi olmaz. " Benimkisi ürün gelmemesinden dolayı sipariş iptali.

 • Adore Mobilya Temsilcisi18 Ocak

  Değerli müşterimize bildirimleri için teşekkür ederiz. Müşterimizin ürünü henüz firmamıza ulaşmamış olup, sistemimiz gereği ürünlerin stoklarımıza girişi olduktan sonra ücret iadesi sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler