11 Nisan
Yorum Yap
#10324064

Adore Mobilya Eksik-Kusurlu Hizmet/ Ürün

Adore Mobilya'dan aldığım 1 adet 2 kapılı ve 1 adet tek kapılı dolabın 2 kapılı olanının aynalı olan kapısı dışa doğru eğildi. Bu eğilmeden kaynaklı olarak orta bağlantı hariç üst ve alt bağlantı noktaları yerinden çıktı. Buna ilişkin firmaya başvuru yaptım. Mail suretiyle fotoğrafların gönderilmesi istendi. Hasarlı kısımların fotoğraflarını göndererek garanti kapsamında mağduriyetimin giderilmesini talep etmeme rağmen neredeyse 2 gün geçti ve hiç kimseden olumlu ya da olumsuz bir yanıt alamadım. Sitesinde müşteri memnuniyeti %100 yazan bir firmanın ne şekilde memnuniyet sağladığını anlamış değilim. Bugün itibari ile tekrar başvuru yaptım bakalım cevap ne gelecek?

Abdulsamet 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Adore Mobilya Temsilcisi27 Nisan

    Değerli müşterimiz lütfen sitemizde yer alan formu eksiksiz olarak doldurup yönlendiriniz. Göndermiş olduğunuz e-postalarınızda maalesef ek ulaşmıyor.

  • Abdulsamet27 Nisan

    5 ayrı mail gönderdim talimatınız doğrultusunda ancak ısrarla mail atılmadı şeklinde cevap alıyorum. Hala tatmin edici bir çözüm alamadım.

  • Adore Mobilya Temsilcisi27 Nisan

    Değerli müşterimize bildirimleri için teşekkür ederiz. Kendileri ile maalesef çoklu olarak yazışmalar sağlanmış olup, ürün ve yedek parça taleplerine dair detaylı bilgi alınamadığı için işlem başlatılamamaktadır. Müşterimizin sitemizde bulunan formu eksiksiz olarak doldurup yönlendirmeleri halinde yardımcı olunacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler