Adore Mobilya Ürünü Göndermedi.

Hüsnü P. |

Hızlıal.com'dan ürün aldım, tedarikçi olarak hala gönderemedi. Ürün alırken tedarikçilerede bakmak gerekiyormuş.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsnü P.
  02 Temmuz
  13:53

  söylecek söz yok

 • 12 Haziran
  15:43

  Değerli Müşterimiz, yaşamış olduğunuz sıkıntı firmamızdan kaynaklı olmayıp alışveriş yapmış olduğunuz hızlıal.com sitesinden sipariş bildiriminde yapılan bir hata nedeniyle oluşmuştur.Bunun bilgisi de (hızlıal.com sitesinin firmamıza yazdığı düzeltme mesasjı) tarafınıza mail yolu ile verilmiştir. 10.06.2014 tarihinde tarafınıza gönderilmiş olan ürün kargo takibinde 11.06.2014 tarihinde teslim edilmiş olarak görülmektedir. Konu hakkında firmamızdan kaynaklı kusur olmamasına rağmen yetkimiz olmayarak alışveriş yapmış olduğunuz hızlıal.com sitesi adına özür diler, ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

 • Hüsnü P.
  09 Haziran
  17:15

  Bu yüzden arayıp yarın kargonuzu çıkartıyoruz dediniz. fark eder mi o kişi üzerinden mi açmak gerekiyor bu sizin haklı olduğunuz anlamına gelmez.... yazmanız gereken sadece özür dileriz bizde tedarik etmekte zorlandık çok yoğun olduğumuzdan dolayı size bilgi veremedik ÖZÜR DİLERİZ DEMEK çokta zor değil.

 • 09 Haziran
  16:59

  şikayette adı geçen şahıs belirtilmiş olan siteden her hangi bir alış veriş yapmamış olup, bir yakını adına yanlış anlaşılmaya istinaden bildirimde bulunmuştur.