Adore Mobilya Ürün İadesi Kabul Edilmedi.

Burcu Ö. |

Adore Mobilya'dan online olarak ürün satın aldım. Fakat ürün beklediğim kalitede çıkmadığı için aynı zamanda vida deliklerinden birkaç tanesinin yalama olması sebebiyle cayma hakkımı kullanarak iade etmek istediğimi firmaya bildirdiğimde; ürünü kurduğum için iadesinin olmadığını talebimin de olumsuz olarak sonuçlandığını belirttiler.

Görmeden ve kurup denemeden üründen nasıl memnun kalıp kalmayacağımı nereden bilebilirim? Sözleşmede kurulum, montaj yapılmamasına dair hiçbir ibare bulunmamaktadır ayrıca ürün ambalajında hiçbir deforme yoktur. Tarafıma Tekzen kesinlikle iade ve değişimi yapılamayacağı belirtilmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  16:32

  Değerli müşterimizin çözüm konusunda alış veriş yapmış olduğu site ile çözüm sağlayabilmesi gerekmektedir. Tarafımızca yapılabilecek bir işlem bulunmamaktadır.

 • Burcu Ö.
  29 Temmuz
  15:29

  kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir marka ürünlerin kalitesi fiyatını karşılamıyor, sATILAN ürün alınmaya mecbur bırakılıyor yorumları okumadan alışveriş yapmayın!

 • 28 Temmuz
  09:40

  Müşterimiz ile yapılan telefon görüşmesinde sözleşme bilgilerine dair alış veriş yapmış oldukları satış noktamız ile iletişim kurmaları talep edilmiştir. Çözüm konusunda satış noktasından gelecek bilgi doğrultusunda hareket edilecektir.

 • Burcu Ö.
  27 Temmuz
  16:39

  Bende ki Tekzen firmasına ait satış sözleşmesinde böyle bir ibare yok

 • 27 Temmuz
  16:35

  Ekte firmamız online satış sitesinde yer alan iade koşulları yer almaktadır. Ürünlerimizin satışı de monte yapılmasından dolayı kurulumu yapılan ürünler satış özelliğini kaybetmektedir.Bu nedenle değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır.