16 Mayıs 2014

Adore Mobilya Satış Sonrası Bozuk Malı Alıp Onarmıyor.

Almış olduğum naz üçlü koltuk yüzeyinde bozulma oluşmuş müracaatım üzerine firma yetkililerince gelinip tutanak tutulup hizmet formu düzenlenmiş ve onarılmak üzere alınacağı bildirilmiştir. 3. 4 .2014 tarihinde bu zamandan sonra gelen giden olmamıştır.

Kendim firmaya gittiğimde müdürün dışarıda olduğu kendisine bilgi verileceği bildirilmiş ancak geri dönüş olmamıştır. Aramalarımda müşteri hizmetleri Md. G*** hanım defasında koltuğun aldırılacağını bildirmiş ve 3 hafta aldırmamıştır. En son genel merkeze bildirdim ve gelip aldılar. Bakalım sonuç ne olacak.

Özer 1.589 Okunma

Cevaplar

 • Adore Mobilya Temsilcisi13 Haziran 2014

  Sayın Müşterimiz, Müşteri hizmetleri departmanımız 17.05.2014 tarihinde sizinle telefonda görüşerek problemi öğrenmiş, çözüm için mağazaya yönlendirme yapmışlardır. Yaşamış olduğunuz sıkıntı giderilmiştir. Mağaza çalışanımızla ilgili yapmış olduğunuz şikayet ise ilgili üst departmana iletilmiş ve kendisine gerekli uyarı verilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Özer 12 Haziran 2014

  benimle iletişim kurulmadı ayıplı mal onarıldı ama daha önce ilgilenmeyen kişiye ne işlem yapıldı

 • Adore Mobilya Temsilcisi12 Haziran 2014

  Müşterimizle iletişim kurulup sıkıntı giderilmiştir.

 • Özer 19 Mayıs 2014

  belki firma iyi olabilir ancak çalıştırdığı kişilerin müşteriye yaklaşımlarını mutlakaizlemelio zaman büyük firmaolur şu ana kadar firmadan bir kişi beni aramadı bekledim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön