29 Ağustos 2015

Adore Mobilya Kargo Sorunu!

Adore Mobilya’dan 21 Ağustos'ta siparişi verilen 23 Ağustos'ta kargoya teslimi görünen 667055 no.lu sipariş, hV704634 no.lu kargo için 25 Ağustos'ta cep telefonuma çekilen mesajla 'adreste bulunamadığımdan siparişimin teslim edilemediği' bilgisi verilmiştir. Mesajda belirtilen şube aranmış, adresin güya firmadan kaynaklanan bir hata nedeniyle Yeni Foça yerine Balçova’daki benzer bir adrese teslim edilmeye çalışıldığı ortaya çıkmıştır. Kargo bu kez Aliağa şubesine yönlendirilmiş, 27 Ağustos'ta teslim edileceği belirtilmiştir. 27 Ağustos tarihinde de elimize ulaşmayınca 28 Ağustos'ta şube yeniden aranmış, bu kez de adres-telefon bilgisi yanlış verildiğinden adrese ulaşılamadı denilmiştir! Pes!

Asli 581 Okunma

Cevaplar

  • Adore Mobilya Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz ile yapılan görüşme sonrası ürünün teslim edilmeden geri çekilmesi gerektiği kargo firma yetkililerine e-posta ile bildirilmiştir. Ancak görüşme kurye dağıtıma çıktığı anda gerçekleştiği için kuryeye bildirim ulaşmadan teslimat sağlanmıştır. Ürünün geri alınması için gerekli işlem yeniden bildirilmiştir.

  • Asli 01 Eylül 2015

    Merhabalar Görüşmemiz esnasında zaten adresimde olmadığımı ve kargonun iade işleminin başlatılmasını onayladığım halde MNG Kargo yetkilisi adrese tekrar gelemeyebiliriz gerekçesiyle kargoyu incelik gösteren komşumuza teslim etmiş bulunmaktadır. Hal böyleyken iade işlemi için yetkili kargo firmanızla yeniden iletişime geçme mücadelesine girmeyeceğimizi tarafınıza bildiririz bilginize...

  • Adore Mobilya Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli müşterimizin yaşamış olduğu kargo teslimat sıkıntısı kendileri ile görüşülerek teslimat istememeleri gerekçesi ile teslimata çıkartılmış kargo paketi geri çekilmek sureti ile iade alınmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön