Hikmet K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederiz mağazadan alışverişimizi de yaptık sadece bu olayın mağazının önünde olmasından dolayı üzüntümüzü dile getirmek isteriz.

Adore Mobilya Güvenlik Zafiyeti.

Hikmet K. |

Ankara Adore Mobilya'nın önünde telefon arabamızın camı kırılarak çalınmıştır. Otopark görevlisi ve kameralar olmasına rağmen yardımcı olmadılar! Nasıl oluyor da otopark görevlisi cam kırılmasını v. s duymuyor!

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  10:25

  Müşterimize değerli bildirimleri için teşekkür ederiz. Yaşamış oldukları sıkıntılı olay için üzüldüğümüzü bir kez daha belirtmek isteriz.

 • Hikmet K.
  21 Eylül
  23:38

  Teşekkür ederiz mağazadan alışverişimizi de yaptık sadece bu olayın mağazının önünde olmasından dolayı üzüntümüzü dile getirmek isteriz.

 • 21 Eylül
  11:51

  Müşterimizin yaşamış olduğu sıkıntı için üzgün olduğumu belirtir, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz.
  Yaşanan olay sonrası mağaza müdürümüz ve diğer çalışanlarımız tarafından gerekli araştırma yapılmış, kamera kayıtlarının görüş açıları müşterimize anlatılmış ve arabalarının bulunduğu noktanın kör nokta olduğu kendilerine bildirilmiştir.
  Mağaza sevkiyat ve ürün teslim birim sorumlumuz tarafından polis aranmış, konu bildirilmiş ve mağazamıza en yakın karakola davet edilerek bir personelimiz ile birlikte karakola gitmişlerdir. Karakoldan talep gelmesi halinde görüntüler kendilerine teslim edilecektir.