21 Eylül 2015

Adore Mobilya Güvenlik Zafiyeti.

Ankara Adore Mobilya'nın önünde telefon arabamızın camı kırılarak çalınmıştır. Otopark görevlisi ve kameralar olmasına rağmen yardımcı olmadılar! Nasıl oluyor da otopark görevlisi cam kırılmasını v. s duymuyor!

Hikmet 636 Okunma

Cevaplar

  • Adore Mobilya Temsilcisi22 Eylül 2015

    Müşterimize değerli bildirimleri için teşekkür ederiz. Yaşamış oldukları sıkıntılı olay için üzüldüğümüzü bir kez daha belirtmek isteriz.

  • Hikmet'in Teşekkür Mesajı21 Eylül 2015

    Teşekkür ederiz mağazadan alışverişimizi de yaptık sadece bu olayın mağazının önünde olmasından dolayı üzüntümüzü dile getirmek isteriz.

  • Adore Mobilya Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimizin yaşamış olduğu sıkıntı için üzgün olduğumu belirtir, geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Yaşanan olay sonrası mağaza müdürümüz ve diğer çalışanlarımız tarafından gerekli araştırma yapılmış, kamera kayıtlarının görüş açıları müşterimize anlatılmış ve arabalarının bulunduğu noktanın kör nokta olduğu kendilerine bildirilmiştir. Mağaza sevkiyat ve ürün teslim birim sorumlumuz tarafından polis aranmış, konu bildirilmiş ve mağazamıza en yakın karakola davet edilerek bir personelimiz ile birlikte karakola gitmişlerdir. Karakoldan talep gelmesi halinde görüntüler kendilerine teslim edilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön