01 Eylül 2014

Adore Mobilya Eksik ve Bozuk Amortisörlü Vlt-800!

Az önce elime geçen VLT-800 model ofis koltuğu kutusunun içinden kurulum şeması çıkmadı. Ayrıca sırt ve oturma parçalarını birleştiren vida deliklerinin arasında yeterli uzaklık bulunmuyor. Bir kanal gereği kadar genişletilmediği için içine giren plastik silindir içi boş parça sığmıyor ve zorlayarak deforme ederek sokulabiliyor.

Kalite kontroldeki arkadaşlar aynı şeyi yaşayıp zorla sokmuşlar. Fakat bu seferde deforme olmuş siyah parçanın içine girmesi gereken vida sığmıyor. Arkadaşlar o siyah parçayı çıkartmaya çalışmışlar biraz parçalayıp öylece bırakıp kalite kontrolden geçirmişler. Son olarak sandalyenin amörtisörü bozuk geldi, oturduktan 2-3 dakika sonra sonuna kadar aşağı iniyor.

Cihan 2.946 Okunma

Cevaplar

  • Cihan20 Kasım 2016

    Kendi başıma giderdiğim sorun 2 ay içinde tekrar ortaya çıktı. Müşteri ilişkileri ile belki aylarca yazışmak zorunda kaldım ve sonunda bana sormadan adresime bir adet amörtisör gönderdiler. Bu amörtisörü nasıl takmam gerektiği ile ilgili ne bir bilgi ne de servis firması tavsiyesi verdiler. Artık savaşacak gücüm kalmadığı için sandalyeyi o haliyle bıraktım. Sonraki 1 sene içinde sandalyenin diğer tüm fonksiyonlarıda bozuldu. Süngerleri yerinden çıktı ve fileler kullanılmayacak kadar gevşedi. Verdiğim 800 küsur TL şimdi kullanılamaz bir sandalye halinde duruyor.

  • Adore Mobilya Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, böyle hassas ve önemli bir konuda firmamızı bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Müşterimizle görüşülmüş olup, müşterimiz sıkıntıyı kendisinin giderdiğini ve tarafımızdan her hangi bir çözüm istemediğini belirtmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön