02 Ocak 2015

Adopen Pencere Ve Kapılardan Yağmur Suyu, Işık, Toz Ve Soğuk Giriyor.

Yeni bir ev aldık müteahhit Adopen PVC pencere ve kapılardan yağmur suyu, ışık, toz ve soğuk giriyor. Fitiller bir yıl geçmeden çürüdü. Ahşap görünümlü kaplamalarında güneş yanıkları oluştu. Firma bayiye yönlendirdi. Bayi kabiliyetsiz, firma ilgisiz, sonuç vahim. Yağmurlarda pencerelerin önlerine havlu koyuyoruz suyunu kovaya sıkıyoruz. Fitiller çürüdü. o kadar büyük boşluklar var ki içeriye ışık giriyor.

Osman 3.585 Okunma

Cevaplar

 • Osman 12 Şubat 2015

  Ne gelen var ne giden var bir ay geçti tık yok.

 • Osman 10 Ocak 2015

  Şikayet var sitesine yazınca hemen geri dönüş yapılması çok güzel ama müşteri hizmetleri ile defalarca yapılan görüşmelerden sonuç çıkmaması çok kötü. Sonuç ve çözüm bulunmadı teknik heyet bekliyoruz. bekleniyor.

 • Osman 10 Ocak 2015

  Sorun sadece bizde değil, bizim sitenin bütün sakinlerinde aynı sorunlar var. Bayi ile ben ve diğer sakinler evi aldığımızdan beri sık sık görüştük ama mesafe alamadık. Bayiniz PVC doğramalarda Fabrika kaynaklı üretim hatası olduğunu söyledi ve ardından bölge bayisi sitemize geldi incelemelerde bulundu, hatalı ürün beyan formu doldurduk ve imzaladık. Hatalı olan PVC doğramaların değişimi için ölçü aldılar ama ondan da sonuç çıkmadı. En son bayiye miktar çok fazla hepsini değiştiremeyiz birkaç daireyi değiştirelim demişler. Fitillerin çürümesi ve ahşap kaplamaların yanması üründe kalite sorunları olduğunu gösteriyor. Toz, ışık, soğuk ve yağmur suyu geçmesi pencere ve kapıların eğilmesinden kaynaklanıyor. Bütün kabahati bayide düşünmeyiniz çünkü o Fabrika kaynaklı ürün kalitesinde sorun olduğunu söylüyor. Ben site sakinleri adına yazıyorum. Mağduruz, sıkıntıdayız, pişmanız, üzgünüz. Muhatabımız olan Müteahhitle irtibatımız var PVC doğramaları yaptırdığına dair faturası var istendiğinde alıp tarafınıza gönderilebilir.

 • Adopen Temsilcisi09 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Firmamız bilindiği üzere kapı ve pencere sistemleri üretici bayileri aracılığıyla nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Şikayetine çözüm bulabilmek için öncelikle bayimizle aranızda yapılan mutabakat metni, sözleşme veya fatura bulunması gerekmektedir şayet dairenizi müteahhit firmadan almış iseniz bu kez müteahhit firma ve bayimiz arasında yapılan resmi belgelerin olması zorunluluk arz eder. Bu türden belge ve bilgiler ilgili bayimizden bu ayıplı mal ve hizmetin aldığına dair kanuni dayanak teşkil etmekte olup ayrıca bayimizin satış sonrası teknik destek hizmeti ve garanti şartlarına ilişkin süreci belirler. Kapı ve pencere sistemlerinde min. Garanti süresi 2 yıldır. Bu süre zarfında müşterilerimizden gelen şikayetlere ücretsiz teknik servis hizmeti vermek durumundadır şayet bu süre 2 yılı geçmişse gerektiğinde ücret karşılığında ilgili hizmet verme hakkına sahiptir. Şikayetiniz fabrikamız teknik birimine aktarılmıştır en kısa zamanda şikayetinizle ilgili sizleri ziyaret edeceklerdir fakat teknik birimimiz tarafından bayimize gerekli yaptırımlarda bulunabilmek içinde müteahhit firma ile üretici bayimiz arasında yapılan sözleşme, fatura veya garanti şartlarını gösteren herhangi bir belge temin etmenizi önemle rica ederiz. Saygılarımızla, Yönetim Sistemleri Müdürlüğü ADOPEN PLASTİK ve İNŞ. SAN. A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön