Toplam çözüm sayısı
..
ADM Elektrik Dağıtım ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Oğuzhan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Aydem Perakende Adm Elektrik Kesintileri. Aydın / Didim

520görüntüleme
Oğuzhan
Oğuzhan 30 Ocak 16:57

Didim'de hemen hemen her yağmur ve rüzgarda sürekli elektrik kesintisi artık rutin oldu. Hele bugün tam 20 kere gidip - gelen elektrik yüzünden artık sadece bizim değil cihazların bile dengesi bozuldu. Parayı toplarken gösterdikleri özeni lerini yaparken de bekliyoruz.

Sayın TÜKETİCİMİZ, Elektronik iletiniz incelenmiştir. Konu ile ilgili size daha iyi yardımcı olabilmek adına, detaylı adres bilgilerinizi, il/ilçe, mahalle, cadde, sokak kapı numarasını tarafımıza iletmenizi rica eder, Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Oğuzhan
Oğuzhan30 Ocak 19:37

Talep ettiğiniz bilgilerin hepsine "Sözleşme no'sundan --800003260816--" ulaşabilirsiniz... Bu adres bilgileriyle ne yapacağınızı merak ettim. Nasıl yardımcı olacaksınız.? Kargoyla elektrik mi göndereceksiniz.? "Bana daha iyi yardımcı olabilmek adına" ne yapacağınızı merakla beklemekteyim.

Sayın TÜKETİCİMİZ, Elektronik iletiniz incelenmiştir. Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için tesisat numarası, tesisatın kayıtlı olduğu isim-soy isim ve il/ilçe bilgilerinizi tarafımıza göndermeniz hususunu; Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Oğuzhan
Oğuzhan31 Ocak 18:13

Tesisat No: 5854224 Ad/Soyad : Şefika Yalçın İl / İlçe : Aydın / Didim Buyurun istediğiniz bilgiler... Tüm Didim'de olan bir kesintiler için sadece şikayetçi abonenin bilgilerini alarak nasıl yardımcı olacağınızı merakla bekliyorum.

ADM Elektrik Dağıtım Logo

Sayın TÜKETİCİMİZ, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

ADM Elektrik Dağıtım Logo

Sayın TÜKETİCİMİZ, Konu hakkında e-posta adresiniz üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 05 Ağustos 16:45

Aydın Köşk ilçesinde esnafım. Yaz geldiğinden beri elektrikle ilgili sıkıntı yaşıyoruz. Özellikle son 3-5 gündür sürekli elektrik yarım saatte veya 1 saatte bir kesiliyor tekrar geliyor. Caddenin bir tarafında A101 bir tarafında Migros var. Çok fazla elektrik çektikleri için altyapısı kaldırmıyor vs...

profile
 • 0görüntüleme
 • 03 Mayıs 13:23

Kuşadası Sanayi sitesi arkası Süzgeç Sinerji sitesi sakinleri olarak Kuşadası Aydem den şikayetçiyiz. Yılbaşından beri abonelik evrakları teslim edildiği halde, hala sitenin elektrik abone işlemleri yapılmamıştır. Zaten sitede oturan kimi sakinler bir yıldır, kimi iki yıldır pahalı olan şantiye elek...

profile
 • 0görüntüleme
 • 18 Şubat 12:09

17 Şubat ta Bodrum Yeniköy de aniden elektrikler kesildi. Televizyonunun ekran kartı yandı. Son dönemde sürekli elektrik kesintileri sebebi ile sonunda bu akşam bizi televizyonsuz bıraktınız. Tebrik ederim sizi. TV tamiri ile ilgili servis tespit tutanağını alıp Tüketici Mahkemesinde görüşeceğiz siz...

profile
 • 0görüntüleme
 • 05 Şubat 00:37

Mumcular mah. Bodrum Muğla da yaşıyorum yaklaşık bir haftadır her gün 6-7 kere elektrik kesintisi oluyor. Ev işleri aksıyor Ve en önemlisi elektrikli ev aletlerinin bozulmasına sebep oluyor. Aydem'e telefon ile ulaşamıyoruz muhatap bulamıyoruz hat hep meşgul. Buna bir çözüm bulunmasını talep ediyoru...

 • profile
1 Destekçi
1 Yorum