31 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10837409

Aydem Elektrik Trafo Kabloları Dışarıda Duruyor!

Aydın Didim Çamlık Mahallesi 465 sokak Necati Çalışkan apartmanı no... :** önüne koyduğunuz elektrik trafosunun kabloları dışarıda olup tehlike oluşturuyor. Yaklaşık 1 aydır aynı durumda durumu kontrol etmenizi rica ediyoruz. Apartman için tehlike oluşturmaktadır.

Arzu 487 Okunma

Cevaplar

  • Arzu06 Eylül 2018

    Şikayetimle ilgili gerekli sonuca ulaşamadım. Kablolarda elektrik yok diye belirtmişsiniz ama ortada kötü görüntü oluşuyor. Trafoyu koyarken parke taşlarını döşememişler maalesef.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi03 Eylül 2018

    Sayın Arzu ÇETİN, ​ Elektronik iletiniz incelenmiştir. Aydın Bölge Yatırım Planlama Biriminin iş ve işlemlerinin sonlanmasına müteakip bölgedeki kabloların tamamı yer altına alınmış olacaktır. Söz konusu kablolarda elektrik enerji bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi31 Ağustos 2018

    Sayın Arzu ÇETİN, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler