23 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8418569

Aydem Elektrik Sokak Işıklarının Yanmaması!

İyi akşamlar
Muğla Bodrum Bitez menengeç caddesinde, yanmayan sokak lambaları sebebiyle 5 yaşındaki oğlumla maalesef çok mağdur durumlara düştük. Neden sokağın yarısının sokak lambaları yanarken diğer yarısında sadece elektrik direkleri dikilmiş fakat çalışmamaktadır İnanın hala aklım almıyor. Misafirlerimi kapıda fenerle karşılamak zorunda kalırken, oğlumla hava kararmadan evde olmak zorunda kalıyoruz korkudan.


Vergimizi düzenli öderiz ve bu mu bizim hak ettiğimiz. Gece Menengeç cadddesindeki sarhoşlar, içki içenler,sokak köpekleri. Bu mudur Bitez' in göbeğinde yaşamayı hak ettiklerimiz. Gereğinin acil olarak yapılmasını Menengeç sakinleri olarak talep ediyoruz.

Pınar 860 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi30 Mayıs 2017

    Sayın Pınar U., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Söz konusu bölgede tesis çalışmaları planlanmakta ve sürdürülmekte olup, 2017/Aralık dönemi sonuna kadar çalışmalar tamamlanacaktır. Çalışmaların tamamlanmasına takiben aydınlatmalar faal hale getirilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi23 Mayıs 2017

    Sayın Pınar U., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. ADM Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler